Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Bezpłatny kurs języka angielskiego

Data dodania: 2017-01-11
Kategoria: Edukacja » Nauka języków
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach z języka zakończonego zewnętrznym certyfikatem TELC na poziomie od A1 i A2.

Możesz wziąć udział w projekcie, jeżeli:
a) jesteś osobą pozostającą bez zatrudnienia przez okres co najmniej ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do Projektu i zarejestrowana we właściwym dla miejsca zamieszkania PUP-ie,
b) jesteś osobą bierną zawodowo (czyli m.in. student studiów stacjonarnych, osoby będące na urlopie wychowawczym) nie zarejestrowane w PUP-ie, ale pozostającą bez zatrudnienia przez okres co najmniej ostatnich 6 miesięcy przed przystąpieniem do Projektu,
c) zamieszkujesz lub uczysz się na terenie województwa podkarpackiego (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego),
d) jesteś osobą z wykształceniem maksymalnie ponadgimnazjalnym w wieku 25 lat i więcej,
e) z własnej inicjatywy jesteś zainteresowany nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności i kompetencji językowych.

Oferujemy:
a) szkolenie z języka angielskiego w wymiarze 120 godzin/osobę,
b) zdobycie certyfikatu TELC na poziomie A1 lub A2,
c) materiały dydaktyczno-szkoleniowe.

Wszelkie szczegóły odnośnie projektu i dokumenty do pobrania dostępne są na stronie: http://szansa-angielski.centrumpro.pl

Po zapoznaniu się z informacjami na stronie, zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 794 796 326 lub 794 796 328 lub e-mail: szansa-angielski@centrumpro.plSerdecznie zapraszamy!
Kontakt
BIURO REKRUTACJI:
Al. Armii Krajowej 4a
35-307 Rzeszów
godz. pracy: 9 – 16
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kolbuszowski - powiat w północno - zachodniej części  województwa podkarpackiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Cmolas, Dzikowiec, Kolbuszowa - siedziba powiatu, Majdan Królewski, Niwiska oraz Raniżów, zajmując powierzchnię 773,93 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Nil, rezerwaty przyrody („Buczyna”, Jaźwiana Góra” i Zabłocie), Obszary Chronionego Krajobrazu (Mielecko – kolbuszowsko – Głogowski z piaskowymi wydmami tworzącymi górki: Górę Biesiadną i Cygańską oraz obszar Sokołowski – Wilczowolski); ścieżki rowerowo – przyrodnicze („Białkówka”, „Dymarka”, „Maziarnia” i „Świerczówka”) oraz ścieżki dydaktyczne („Berówka”, „Huta Komorowska”, „Rozalin” i „Zielony Szlak” na terenie Nadleśnictwa Nowa Dęba).  Do atrakcji turystycznych zaliczają się także liczne muzea: Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowie, Dom Pamięci w Weryni, Izba Pamięci w Trzęsówce, Izba Pamięci – Muzeum Szkolnictwa z przełomu XIX i XX wieku oraz Izba Regionalna zespołu ludowego Mazurzanie.     

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na przemyśle drzewnym, stolarskim oraz budowlano - ceramicznym. Znaczny wpływ na kształtowanie gospodarki tego regionu ma również przetwórstwo rolno – spożywcze, w tym produkcja zdrowej żywności.

Przez powiat przebiegają: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 9.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola