Belka
Niedziela, 4 Czerwca 2023   imieniny: Helga, Karol, Franciszek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Projektowanie ogrodów Kolbuszowa

 

Perfekt Garden to nowoczesna pracownia kształtowania terenów zieleni z Sędziszowa Małopolskiego na Podkarpaciu. Zajmująca się projektowaniem, zarówno przestrzeni prywatnej, jak i zieleni użyteczności publicznej, począwszy od indywidualnych porad i sugestii, przez projektowanie, aż do wykonawstwa i zabiegów konserwacyjno - pielęgnacyjnych.
Oferujemy także rewaloryzacją zabytkowych założeń ogrodowych oraz inwentaryzacje drzewostanu. W swojej pracy łączymy pasję ogrodniczą, zaangażowanie z artystyczną wrażliwością.
Służymy Państwu, oferując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo pełen zakres usług naszej firmy oraz przykłady realizacji, które wykonywaliśmy. Nasza strona znajduje się pod adresem http://www.perfektgarden.pl/

Dobrze zaprojektowany ogród, solidne wykonanie,
a więc urealnienie wizji klienta,
to cel, jaki nam przyświeca w pracy...

Perfekt Garden - pracownia kształtowania terenów zielonych

Kontakt

Monika Iwan
ul. Grunwaldzka 63a
39-120 Sędziszów Młp.
[email protected]
889551064
http://www.perfekt garden.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kolbuszowski - powiat w północno - zachodniej części  województwa podkarpackiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Cmolas, Dzikowiec, Kolbuszowa - siedziba powiatu, Majdan Królewski, Niwiska oraz Raniżów, zajmując powierzchnię 773,93 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Nil, rezerwaty przyrody („Buczyna”, Jaźwiana Góra” i Zabłocie), Obszary Chronionego Krajobrazu (Mielecko – kolbuszowsko – Głogowski z piaskowymi wydmami tworzącymi górki: Górę Biesiadną i Cygańską oraz obszar Sokołowski – Wilczowolski); ścieżki rowerowo – przyrodnicze („Białkówka”, „Dymarka”, „Maziarnia” i „Świerczówka”) oraz ścieżki dydaktyczne („Berówka”, „Huta Komorowska”, „Rozalin” i „Zielony Szlak” na terenie Nadleśnictwa Nowa Dęba).  Do atrakcji turystycznych zaliczają się także liczne muzea: Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowie, Dom Pamięci w Weryni, Izba Pamięci w Trzęsówce, Izba Pamięci – Muzeum Szkolnictwa z przełomu XIX i XX wieku oraz Izba Regionalna zespołu ludowego Mazurzanie.     

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na przemyśle drzewnym, stolarskim oraz budowlano - ceramicznym. Znaczny wpływ na kształtowanie gospodarki tego regionu ma również przetwórstwo rolno – spożywcze, w tym produkcja zdrowej żywności.

Przez powiat przebiegają: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 9.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola